Користувачів: 0

Форма входу

SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!
Головна » 2011 » Грудень » 03

Поступаючись по ходу зустрічі 0:3, молодіжна команда «Карпат» у гостьовому матчі 17-го туру першості України з «Чорноморцем», в заключні 15 хвилин зуміла відіграти два м’ячі, але на більше не вистачило часу. Тож, у підсумку поразка з мінімальним рахунком 2:3.

Майже в кожній грі нинішнього сезону проблеми молодіжки «Карпат» по-більшості пов’язані з помилками в обороні. Не стала винятком і зустріч в Одесі. Вже на 5-ій хвилині неузгодженість в діях центральних захисників «зелено-білих» Романа Подоляка і Ярослава Конкольняка призвела до того, що нападник «морячків» Артем Кулішенко отримав передачу в них за спиною і реалізував вихід сам на сам з Олександром Ільющенковим.

Забивши швидкий гол, одесити почали діяти в своїй улюбленій манері – насичена оборона власних воріт з розрахунком на швидкі контратаки з використанням довгих передач і нав’язуванням боротьби в передній лінії, перш за все на ... Читати далі »

Переглядів: 513 | Додав: Prezydent1 | Дата: 03.12.2011 | Коментарі (0)

Більше десяти років тому пішов із життя знаний на закарпатській Хустщині, один із кращих тренерів з футболу Михайло Попович. У цьому році на базі Хустської ДЮСШ проведено десятий турнір із футболу, присвячений пам’яті Михайла Поповича. У турнірі прийняли участь 8 сільських команд юних футболістів 2000-2001 років народження, вихованців Хустської ДЮСШ відділу освіти.

Голова районної федерації футболу Василь Форкавець, начальник відділу молоді та спорту Володимир Фінюк привітали юних футболістів і відмітили, що в цьому році футбол Хустщини покращив свої позиції в області.
Футболісти Хустського району стали переможцями обласних юнацьких ігор. Юнаки команди «Оболонь» стали переможцями в першій лізі чемпіонату краю. І все ж необхідно звернути більше уваги на дитячий та юнацький футбол, який у свою чергу, дасть змогу відповідно підсилити та вдосконалити дорослий футбол.
У боротьбі за третє місце на турнірі зустрілися вихованці сіл Кошелева (тренер Василь Ізай ... Читати далі »

Переглядів: 511 | Додав: Prezydent1 | Дата: 03.12.2011 | Коментарі (0)