SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!
Головна » 2011 » Грудень » 3 » Дитячий футбол в м.Хуст.
19:38
Дитячий футбол в м.Хуст.

Більше десяти років тому пішов із життя знаний на закарпатській Хустщині, один із кращих тренерів з футболу Михайло Попович. У цьому році на базі Хустської ДЮСШ проведено десятий турнір із футболу, присвячений пам’яті Михайла Поповича. У турнірі прийняли участь 8 сільських команд юних футболістів 2000-2001 років народження, вихованців Хустської ДЮСШ відділу освіти.

Голова районної федерації футболу Василь Форкавець, начальник відділу молоді та спорту Володимир Фінюк привітали юних футболістів і відмітили, що в цьому році футбол Хустщини покращив свої позиції в області.
Футболісти Хустського району стали переможцями обласних юнацьких ігор. Юнаки команди «Оболонь» стали переможцями в першій лізі чемпіонату краю. І все ж необхідно звернути більше уваги на дитячий та юнацький футбол, який у свою чергу, дасть змогу відповідно підсилити та вдосконалити дорослий футбол.
У боротьбі за третє місце на турнірі зустрілися вихованці сіл Кошелева (тренер Василь Ізай) та села Іза (тренер Віктор Вучкан). Із рахунком 5:2 перемогу здобули юні ізяни.
У фіналі з рахунком 5:2 перемогу здобули вихованці Миколи Буковецького. Юнаки села Олександрівка (тренер Ігор Веляник) стали срібними призерами). Виходець із цього села – майстер спорту Іван Герег, який в 1969 році в складі команди львівських «Карпат» став переможцем кубка Радянського Союзу, тож юним футболістам є з кого брати приклад.
Дружина Михайла Поповича, тренер Хустської ДЮСШ з легкої атлетики Євгенія Попович, подякувала учасникам та призерам турніру. Усі учасники нагороджені солодкими призами, які подарував депутат обласної ради Йосип Браєр, президент футбольного клубу «Оболнь», за що йому від дирекції Хустської ДЮСШ та учасників турніру великі спасибі.

Василь Деяк, директор ДЮСШ, "Спорт Тайм"

Переглядів: 512 | Додав: Prezydent1 | Рейтинг: 0.0/0