SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!
Головна » 2011 » Грудень » 3 » Тарас Пучковський у молодіжній команді «Карпат».
19:50
Тарас Пучковський у молодіжній команді «Карпат».

Поступаючись по ходу зустрічі 0:3, молодіжна команда «Карпат» у гостьовому матчі 17-го туру першості України з «Чорноморцем», в заключні 15 хвилин зуміла відіграти два м’ячі, але на більше не вистачило часу. Тож, у підсумку поразка з мінімальним рахунком 2:3.

Майже в кожній грі нинішнього сезону проблеми молодіжки «Карпат» по-більшості пов’язані з помилками в обороні. Не стала винятком і зустріч в Одесі. Вже на 5-ій хвилині неузгодженість в діях центральних захисників «зелено-білих» Романа Подоляка і Ярослава Конкольняка призвела до того, що нападник «морячків» Артем Кулішенко отримав передачу в них за спиною і реалізував вихід сам на сам з Олександром Ільющенковим.

Забивши швидкий гол, одесити почали діяти в своїй улюбленій манері – насичена оборона власних воріт з розрахунком на швидкі контратаки з використанням довгих передач і нав’язуванням боротьби в передній лінії, перш за все на другому поверсі. Втім, незважаючи на щільність захисту «Чорноморця», підопічні Андрія Сапуги завдяки контролю над м’ячем не лише володіли територіальною перевагою, а й ігровою також і не раз ще в першій половині гри мали нагоду щонайменше відновити рівновагу в рахунку. Однак, із завершальною фазою атаки у них довгий час були серйозні проблеми. Так, після потужного удару Павла Гордійчука м’яч влучив у поперечку. Втім, епізод на цьому не завершився – першим на добиванні був Володимир Гудима, але пробив він вище перекладини. За кілька хвилин, щоправда, гості таки забили в майже ідентичній ситуації: постріл Еріка з лінії штрафного майданчика кіпер «морячків» Олександр Ніколаєв зумів відбити, але Герман Пачеко випередив захисників і в дотик переправив м’яча у сітку. Однак асистент арбітра зафіксував у аргентинця офсайд і суддя в полі взяття воріт відмінив. Зазначимо, що рішення дуже сумнівне. Та як би там не було, рахунок залишися 1:0 на користь господарів.

Проте спірний вердикт арбітрів не збив наступальний запал «зелено-білих» і вони продовжували розвивати свої атаки, які «синьо-чорні» частенько зупиняли лише з порушенням правил. Саме після удару зі штрафного м’яч мав залітати у сітку воріт господарів. Однак, суперсейв Ніколаєва, який витягнув круглого з «дев’ятки» після удару у виконанні Еріка, в черговий раз врятував
одеситів від пропущеного гола.

Здавалося, м’яч у відповідь карпатівців – питання часу. Однак на 33-ій хвилині рахунок став 2:0 на користь господарів. І знову в епіцентрі подій опинився Кулішенко. Щоправда в оформленні «дубля» йому значною мірою посприяв… Ерік. Форвард «Карпат» вирішив допомогти своїм захисникам організувати атаку на ворота суперника. Для цього він прийшов на свою половину поля і отримав м’яча, знаходячись в 25-и метрах від своїх воріт. Але отримав він його спиною до воріт суперника. А коли почав розвертатися, його накрили двоє одеситів, а м’яча підібрав третій. В результаті «морячки» миттєво організували контратаку у форматі «двоє проти одного». М’яч був у Кулішенка, який не став ним ділитися з партнером, а змістився трохи лівіше центру і з правої обвідним ударом скерував сферу у дальній кут – 2:0.

По перерві сценарій гри, незважаючи на низку замін у складі обох команд, практично залишився тим самим – гості грали першим номером, а господарі, відсиджуючись в обороні, чекали свого чергового шансу провести гостру контратаку. Його вони отримали на 65-ій хвилині. Причому, знову гол у свої ворота карпатівці привезли самі собі. Амбросій Чачуа, який знову ж таки, як і Ерік, знаходився лицем до своїх воріт, невдало віддав передачу Денису Токару, який в центрі оборони замінив травмованого Подоляка, і тому довелося вступати в боротьбу за м’яч з Євгеном Смірновим. Останній більш жорстко поставив ногу і заволодівши шкіряною кулею, миттю побіг на очне побачення з Романом Данковичем, який п’ять хвилин перед тим замінив у рамці Олександра Ільющенкова. На жаль, і другий наш кіпер свою дуель у ближній сутичці з суперником програв.

Рахунок став 3:0 і, напевне, в цей момент майже ніхто вже не сумнівався щодо переможця в матчі. Однак іншої думки були підопічні Андрія Сапуги та Олександра Чижевського. Вони не припинили достроково боротьбу, а продовжували наполегливо шукати шляхи до воріт одеситів. Першу винагороду у виді забитого м’яча за прояв справжнього спортивного характеру «зелено-білі» отримали на 75-ій хвилині. Розіграш комбінації на лівому фланзі атаки закінчився прострілом Германа Пачеко на дальню стійку, на який, зігравши на випередження, першим відгукнувся Тарас Пучковський – 3:1.

За кілька хвилин вже Ерік мав вискакувати сам на сам з воротарем, але не в той бік прийняв круглого і потенційно гольовий момент було змарновано. Щоправда, на 90-ій хвилині він виправився. Отримавши передачу від лівого захисника Романа Гудака, який своєчасно підключився до атаки, Ерік з другої спроби (першу заблокували захисники) наніс влучний дур і в такий спосіб скоротив відставання в рахунку до мінімуму – 3:2. А от на більше, врятувати нічию, часу у «Карпат» не вистачило.

Поразка насправді дуже прикра. Адже мало того, що карпатівці створили набагато більше гольових моментів, так ще й два з трьох м’ячів у свої ворота привезли самі собі. Але нікуди від цього не дінешся – у футболі перемагає той, хто рідше помиляється сам і хто краще вміє скористатися похибками суперника.

Переглядів: 513 | Додав: Prezydent1 | Рейтинг: 0.0/0