SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!
Головна » 2014 » Лютий » 2 » З перемогою!
22:37
З перемогою!

Молодіжна збірна Україна, виграла в фіналі у збірної Росії та стала переможцем Кубку Співдружності-2014! 4 голи без відповіді провели підопічні Сергія Ковальця у ворота господарів турніру!

Перший гол глядачі,   забив вихованець ДЮФК "Волинь” Тарас  Пучковський, який з близької відстані влучно поцілив у ворота − 1:0. Росіяни, які точно не очікували такого початку, усіма силами пішли вперед і на 15-ій хвилині…знову пропустили. Після розіграшу кутового, Приндета виграв верхову боротьбу, проте його удар прийшовся в поперечину, та першим на добиванні опинився Вакуленко, який і подвоїв перевагу українців в цьому матчі.

Збірна Росії, якій необхідно вже було відігравати 2 м’ячі, продовжила натиск на ворота українців, створивши відразу декілька небезпечних моментів, серед яких варто виділити момент на 20-ій хвилині, коли гравець росіян переграв нашого воротаря, та його удар пройшов поруч зі стійкою, а вже за декілька хвилин м’яч і зовсім потрапив у стійку воріт після небезпечного розіграшу штрафного. Також можна згадати, як на 38-ій Ткаченко у падінні врятував свої ворота після удару росіян з-за меж штрафної. Та, незважаючи на активні дії, відіграти бодай м’яч господарям турніру у першому таймі не вийшло.

Відразу після перерви, Редван Мемешев влучним ударом остаточно вбив інтригу у фінальній грі − 3:0 на користь українців вже на 47-ій хвилині матчу. За 10 хвилин, лише воротар росіян врятував свою команду після удару Калітвінцева та цілковитого розгрому в цьому матчі! У господарів же тепер головною метою стало забити хоча б гол престижу, та попереду у збірної Росії як і раніше нічого не виходило.  Навіть голу престижу росіянам не вдалось забити. Останній гол забив Тотовицький та довів рахунок до 4:0! З перемогою!

Переглядів: 457 | Додав: Prezydent1 | Рейтинг: 0.0/0