SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!
Головна » 2014 » Жовтень » 11 » Вітаємо переможців!
20:24
Вітаємо переможців!

10 жовтня у м.Нововолинську на стадіоні СОК «Шахтар» відбувся турнір  з міні-футболу на “Кубок патріотів” серед дітей 2005-06 років народження.  Турнір фінансував кандидат у народні депутати Ігор Гузь. Всього в змаганнях прийняли участь шість команд з Нововолинська, Володимира-Волинського, Іваничів та селища  Жовтневого.

Перше місце зайняла команда ДЮФК “Волинь” (Нововолинськ), друге ДЮСШ №3 ФСТ Україна (Нововолинськ),   та третє  місце зайняла команда ДЮСШ с.м.т. Іваничі.

За версією суддівської колегії та тренерів команд визначено кращих гравців турніру:

Кращим голкіпером став Мазурок Дмитро, кращим захисником Крамик Валентин з команди ДЮФК  ”Волинь”, кращим  нападником визначений Ткачук Валентин з команди “ВІК” Володимира-Волинського та кращим нападником був Ляшко Ігор, з команди ДЮСШ с.м.т. Іваничі.

В загальному заліку кращим гравцем турніру став Кузміч Денис  з команди ДЮСШ №3 ФСТ Україна.

Приз “глядацьких” симпатій отримав Гах Владислав.

Варто відзначити кропітку роботу тренера ДЮФК “Волинь” Демуса Ю.В., вихованці, якого вперше прийняли участь у змаганнях та впевнено у фінальному поєдинку з рахунком 5:1 перемогли суперників- команду ДЮСШ №3 ФСТ Україна.

Бажанням дітей, тренерів команд та болільників надалі залишається мати в місті окрім футбольного поля на стадіоні  СОК “Шахтар” і поле з трав’яним покриттям для тренувань.

Переглядів: 336 | Додав: amirhanvelt | Рейтинг: 0.0/0